Katalog Ziemi
Odkrywcy z The Explorers tworzą katalog przyrodniczego i kulturowego dziedzictwa oraz cudów planety Ziemia. Odkrywaj świat w najwyższej jakości: 4KHDR i 8KHDR. Lepiej poznać, aby lepiej chronić.
Czytaj dalej
Społeczność z misją
Poznawaj świat dzięki materiałom nadesłanym przez innych członków społeczności i zamieszczaj własne zdjęcia i filmy, by razem z nami tworzyć Katalog Ziemi.
subskrybenci
{% vm.popupInformation.description | limitTo: 150 %}{% vm.popupInformation.description.length > 110 ? '…' : '' %}

{%doc.duration%}
PREMIUM
The Explorers Foundation
The Explorers wspiera finansowo programy mające na celu ochronę planety.  Dowiedz się więcej o konkretnych działaniach na rzecz ochrony przyrody wspieranych przez Fundację The Explorers.
Zostań odkrywcą
Zostań odkrywcą
W domu, w drodze czy na drugim końcu świata – odkrywaj planetę dzięki naszej aplikacji na telewizor i urządzenia mobilne.
Nagrody Apple Awards
Aplikacja The Explorers otrzymała nagrodę Apple w kategorii Aplikacja Telewizyjna Roku 2019.
Nagrody Apple Awards
Aplikacja The Explorers otrzymała nagrodę Apple w kategorii Aplikacja Telewizyjna Roku 2019.

The Explorers + jest naszym katalogiem oferującym filmy premium w ultra wysokiej rozdzielczości (HD/4K/8K)! Setki udostępnionych już filmów i codziennie nowe treści do obejrzenia na dowolnym urządzeniu (Internet, smartfon, tablet, smart TV).

Jak oglądać nasze filmy premium?

GRATIS
Udostępnij treść (zdjęcie lub film) i ciesz się bezpłatnym dostępem do filmów The Explorers + w ultra wysokiej rozdzielczości (HD/4K/8K).
Udostępnij
2,99 EUR/MIESIĄC
oferta niewiążąca
Zasubskrybuj The Explorers + i wspieraj działania na rzecz ochrony bioróżnorodności prowadzone w terenie przez The Explorers Foundation.
Wspieram
Zawsze jest coś do odkrycia...

{%doc.title%}

Sklep jest już otwarty!

Od polarnego zimna do tropikalnych upałów, nasza kolekcja odzieży i akcesoriów będzie Ci towarzyszyć w każdym zakątku ziemi.

10% wartości zakupu jest przekazywane na rzecz ochrony różnorodności biologicznej.

Katalog Ziemi

Globalne medium poświęcone akcji katalogowania cudów naszej planety: filmy dokumentalne w jakości HD, 4K i 8K transmitowane na cały świat/Kanał 4K i 8K dla telewizji hybrydowej/Aplikacja do treści 4K w AppleTV/Strona dla twórców i aplikacje mobilne (iOS, Android i Huawei) w 17 językach.
Społeczność pasjonatów
Darmowa i wolna od reklam platforma dla społeczności, dzięki której każdy może zostać Odkrywcą współtworzącym katalog cudów Ziemi.
The Explorers Foundation
Zobowiązanie do wspierania finansowania lokalnych działań na rzecz ochrony naszej planety.