Inventář planety Země
The Explorers provádějí soupis přírodního, kulturního a lidského dědictví a zázraků planety Země. Objevujte svět v nejvyšších standardech rozlišení: 4KHDR a 8KHDR. Lepší poznání pro lepší ochranu.
Číst pokračování
Odhodlaná komunita
Objevujte svět prostřednictvím komunitních příspěvků a staňte se součástí inventáře Země sdílením svých fotografií a videí.
sledující
{% vm.popupInformation.description | limitTo: 150 %}{% vm.popupInformation.description.length > 110 ? '…' : '' %}

{%doc.duration%}
PREMIUM
Staňte se průzkumníkem
Staňte se průzkumníkem
Ať už jste doma, na cestách nebo na druhé straně světa, můžete objevovat svět prostřednictvím naší aplikace pro TV i telefon.
Ocenění Apple Awards
The Explorers získaly ocenění TV aplikace roku 2019 od Apple.
Ocenění Apple Awards
The Explorers získaly ocenění TV aplikace roku 2019 od Apple.

The Explorers + je náš prémiový katalog filmů v ultra vysokém rozlišení (HD/4K/8K)! Stovky videí, která jsou již k dispozici, a každý den nový obsah na všech vašich zařízeních (web, mobil, tablety, smart TV).

Jak sledovat naše prémiové filmy?

ZDARMA
Zveřejněte obsah (foto či video) a získejte bezplatný přístup k videím The Explorers + v ultra vysokém rozlišení (HD/4K/8K).
Příspěvek
2,99 € MĚSÍČNĚ
nabídka bez závazků
Přihlaste se k odběru The Explorers + a podpořte terénní aktivity nadace The Explorers Foundation zaměřené na ochranu biodiverzity.
Podpora
Vždy je co objevovat...

{%doc.title%}

Obchod je nyní otevřen!

Naše kolekce oblečení a doplňků s vámi cestuje po celém světě – od oblastí polární zimy až po země s tropickým podnebím.

10 % z částky nákupu je věnováno na akce na ochranu biodiverzity.

Inventura Země

Zodpovědná globální média oddaná projektu Earth Inventory: Dokumentární filmy v rozlišení HD, 4K a 8K vysílané po celém světě / Kanál v rozlišení 4K a 8K vyhrazený pro propojené televizory / Aplikace v rozlišení 4K na AppleTV / Příspěvkový web a mobilní aplikace (iOS, Android a Huawei) v 17 jazycích.
Komunita nadšenců
Bezplatná komunitní platforma bez reklam, která vyzývá každého, aby se prostřednictvím svých příspěvků do projektu Earth Inventory stal průzkumníkem.
The Explorers Foundation
Závazek finanční podpory pro terénní činnosti zaměřené na ochranu naší planety.